| anonim_4396 a întrebat:

Cand am vrut sa bag in priza bateria de la laptop, priza a facut o flama(cred ca pot spune asa) si a pocnit putin. Stie cineva de ce? Si n am bagat pana la capat in priza ca m am speriat si am scoslaughing. Si va rog sa nu ma luati cu "ai cam lipsit de la orele de fizica" happy.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost un scurt circuit, un electrician trebuie sa verifica priza, sau poate cablu de la laptop are problema.

| Jijell a răspuns:

Se mai intampla uneori cand nu se face contact perfect din prima. Ti-a sarit siguranta din tablou cand a facut flama? Daca nu, poti sa il bagi inapoi in priza linistit.