| papatukjatlekjulk a întrebat:

Cred ca ati mai patit si voi, dar nu stiu de ce nu pot sa mai schimb poza de la avatar, mai precis, s-a blocat pe aceeasi poza. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Pai...Sti atunci cand iti setezi poza de la avatarul yahoo ai pe dreapta ferestrei sub poza 2 optiuni prima se numeste DELETE PICTURE iar a doua se numeste BROWSE... tu vei alege prima optine mai exact DELETE PICTURE si dai clic pe optiune pana se sterg toate pozele! Dupa stergerea pozelr accesezi a doua optiune mai exact Browse. de unde iti setezi fisierul de unde iti pui poza! Sper ca te-am ajutat