| iiGabytsa a întrebat:

Credeti ca aceasta poza este reala?:))http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:0.pentru ca nu ar fi asa prost...

scuze de categorie.eram doar curioasa.si va rog frumos:fara jigniri

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bineinteles ca nu.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna nu este reala este falsa, se vede foarte bine ca e falsahappyNumai bine.

| M3HappyKid a răspuns:

NuuuuuuuuUU:! nu eeee realalaughing

| Kiiiissss a răspuns:

Nup. Eu nu cred ca e reala

| PufffRozzz a răspuns:

Buna,

Pai, nici eu nu cred ca este reala, dar oricum ar fi ma amuza.laughing
Iti dai seama ca nu este atat de prost sa faca asta, si mie mi se pare ca are capul mai mare decat corpul in poza.

O seara buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e reala dar e prea tare.laughing

| Io511 a răspuns:

laughing) laughing)... nu nu este reala este doar bine modificata... laughing laughing