| RoXisS a întrebat:

Credeti ca am o greutate normala?
(prima parere primeste funda)

Am 58kg si 1.63 inaltimea...cat ar mai fi nevoie sa slabesc, mi-am calculat greutatea ideala insa totusi vreau sa mai aud parerikiss

Răspuns Câştigător
| FloriiDirectioner a răspuns:

Eu cred ca esti perfecta eu am 1.57 47 kg.nu vad dc nu ar fi greutatea ideala, atata timp cat nu te vezi u garsa e bine:*

4 răspunsuri:
| Priss99 a răspuns:

Si eu am 1.63 si 58 de kilograme! si eu cred ca esti super bine!

| hummer24 a răspuns:

Acuma esti bine cum esti, poti sa ajungi si la 55 kg dar niciodata sub 52 kg, acum depinde si varsta

| nonameeee a răspuns:

Ooo doamne cat de grasa esti, la inaltimea ta ar trebui sa slabesti cam 10 kg

| danielgeorgian a răspuns:

De fapt ai o greutate normala, deoarece greutatea trebuie sa fie cu 5 mai mica decat inaltimea, deci ai greutate perfectabig grin