| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Credeti ca Andrew Tate ar mai fi asa smecher daca baieti ca Nutu Camataru sau Costel Corduneanu s-ar pune pe el?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Neinteresant. Nu degeaba ti-ai ales numele ăsta.
No offence!

| Violleta2022 a răspuns:

Smecheria nu se masoara in bataie, poate la cocalari si golani, ca aia nu au pic de creier, doar muschi si goluri in cap.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine a zis că tate e smecher? E doar un proxenet

| dullcat a răspuns:

Cine?

| Hyperion7 a răspuns:

Cam dalaughing

| StoicAnalysis a răspuns:

Andrew Tate e doar un fanatic misogin cu bani, care a intrat si el in lumea interlopa dupa cariera lui de kickboxer. Nu stiu daca asta inseamna sa fi smecher, dar Nutu camataru si Clanul cordunenilor nu au vreo legatura cu el din ce stiu eu. Deci nu ar avea sens sa-i asociezi cu el intr-un fel.
El a inceput cu proxenetism si apoi a incheiat si inca face bani cu scholarship-urile lui de hustler sau ceva de genul, plus cultul lui de VIP-uri din intreaga lume. Are relatii si bani mai multi decat au cei doi interlopi mentionati de tine. Nici mie nu imi place tipul, dar asta e. Daca omul a putut sa faca asta si s-o duca bine in continuare, e strict treaba lui.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Sunt toti niste cacati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toți interlopii și proxeneții sunt șmerecheri după ce stau la pârnaie!

| dominik1211 a răspuns:

Cu bătaia nu rezolvi nimic. Daca chiar ai vrea sa afli un raspuns concret, informeaza-te despre amandoi si vezi cine are mai multi bani, masini, succes, familie, prieteni etc. si iti tragi cu concluzia