| Zâmbărici a întrebat:

Credeti ca are drepatate?:))

http://www.libertatea.ro/......78541.html

Ce vina are firma daca el nu stie sa fie atent?:-?:))

Răspuns Câştigător
| m4them4tic a răspuns:

Un idiot.Probabil i-au ajuns la urechi zvonuri despre baba aia de a castigat 2 milioane de lire dintr-un caz asemanator si acum vrea sa se imbogateasca pe spatele propriei prostii.
Eu il mai si bateam daca venea la mine cu astfel de plangeri.

2 răspunsuri:
| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Nu este corect... daca el nu stie sa fie atent nu e vina alora de la fast-food...

| dtte a răspuns:

Pe foametea asta, astia nu stiu cum sa mai scoata bani, asa ca intentia lui nu ma surprinde! E posibil sa aiba castig de cauza(daca legile sunt de partea lui, asa cum a fost si cu batranica aia care s-a ars cu cafea, parca)! Greseala e a lui dar poate face si el un ban frumos, cine stie, nu are nimic de pierdut!happy