| just|breathe a întrebat:

La 15 ani ce job as putea avea avand in vedere ca stau in Constanta si sunt fata? Mi-ar place sa impart pliante dar nu stiu unde sa ma adresez, sau sa fiu vanzatoare la un magazin... orice...

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Ai putea lucra ca si clown in Mamaia, ai cazare la hotel + salariu 1200-1800 lei/luna. Succes!

4 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Un job de vara in Constanta? Bineinteles! Poti fi vanzatoare de inghetata pe plaja sau prin oras, printr-un loc in care circula lume! Inghetata ar putea sa fie din orice! Sa nu fie inghetata care se mai cumpara si la magazin, pentru ca nu ai avea prea multi clienti.Sa mergi intr-un magazin mare in care poti cumpara inghetata de: vanilie, capsuni sau ciocolata. O inghetata sa coste 1-2 lei.Bafta!

| kayura a răspuns:

Vrei un job de vara? Super, si mie mi-ar placea unul dar am 13 ani si nu stiu daca m`ar primi cineva. E buna ideea cu pliantele.Nu vrei sa vinzi limonada? Glumeam! Ai putea sa imparti pliante celor de la orange, vadafone sau cosmote. Te adresezi la magazinele lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Intră pe ejobs.ro sua bestjobs.ro și găsești firmare care doresc să recruteze personal pentru împărțirea de pliante sau cei de la telefonia mobilă, magazine mari, etc.
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca e postat de mult, ai gasit ceva? o: