| ramy27iulie a întrebat:

Credeti ca baietii sunt mai nepasatori ca fetele? Daca da, de ce credeti asta?

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

Da, aşa cred, pentru că o dovedesc.

3 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Nu ar trebui sa generalizam.Intr-adevar,baietii ar putea parea mai duri si datorita presiunii care se pune cum ca ei ar trebui sa fie "Sexul puternic", dar sa afirmam ca toti baietii sunt nepasatori, ar fi deja o aberatie.

| andreeutzaa a răspuns:

Nu neaparat.Adica noi suntem mai naive si avem incredere prea repede intr-o persoana.Sunt si baieti care isi bat joc si sunt superficiali dar sunt si fete asa.Intr-o relatie bazata pe iubire cred ca sentimentele sunt la fel dar ei sunt mai buni sa ascunda asta si pentru un fapt de orgoliu, in schimb ce noi ne aratam adevaratele sentimente si de aia ei trec fiind nepasatori dar eu nu cred asta(depinde de situatie)

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Stă în gena lor să nu țină la suflet foarte mult.