| motanelul a întrebat:

Cine credeti ca inseala mai mult? fetele? sau baietii?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, nu trebuie generalizat, atat femeile cat si barbatii pot inseal in mod egal, unii stiu sa joace foarte bine rolul de fidel/a, altii nu...depinde de persoana in parte, nu cred ca femeile sau barbatii mai mult, e normal ca o femeie inselata sa creada ca barbatii, si un barbat inselat sa creada ca femeia e pui de drachee hee...in lume sunt atatea suflete, toti suntem diferiti si ar fi gresit sa spunem ca barbatii sau femeile, fiecarea are gandirea lui si felul lui de a fi, nu putem sa ii bagam pe toti barbatii sau toate femeile in aceeasi oala... poate ca se da impresia ca barbatii inseala mai mult ca ei se dau uneori de gol, sau ca ii vezi ca se uita dupa femei, dar nu e mereu asa, in plus multe femei care se dau sfinte si fidele pot sa insele la greu...sau invers

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Studii stiintifice realizate prin chestionare anonime pe milioane de femei si barbati au dovedit ca femeile inseala mai mult.

nony
| nony a răspuns:

Curvele si curvarii.Sunt specii apartewinking

| juniper a răspuns:

In mod normal as spune la fel de mult, dar din moment ce tata a inselat-o pe mama, normal ca barbatii, s-a si demonstrat ca barbatii se gandesc la sex la fiecare 7 secunde, daca nu ma credeti cautati pe net.

| madalicious a răspuns:

Si femeile si barbatii inseala la fel de mult.

| viatadecacatt a răspuns:

Baietii!
M0-am convins de asta singura

regis
| regis a răspuns:

Avand in vedere ca numai in cazuri exceptionale fetele inseala cu fete si baietii cu baieti, e evident ca lucrurile sunt intr-un echilibru aproape perfect.

| Beatrice a răspuns:

Baietii big grin tongue

| deeea28 a răspuns:

Inseala fiecare pe care poate. Cu exceptiile de rigoare.

| theodoraafi a răspuns:

Barbatii pentru ca sunt mai influentabili. dar si femeile... ca sa nu fac discriminarelaughing

| ariana_5123 a răspuns:

Si femeile si barbatii doar ca femeile stiu sa fie mai diplomate.

| BlackMan a răspuns:

Depinde de persoana pe care o insala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Bărbații un pic mai mult decât femeile.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy
Intotdeauna unul din parteneri iubeste mai mult decat celalat. Celalalt este mereu predspus la a s insela partenerul, pentru ca poate nu mai simte atractie pentru el. Exista multi factori pentru a insela... spre exemplu monotonia (adica plctiseala... atunci cand expira relatia, adica se simte dragoste dar nu mai este la fel, de multe ori apare dupa lungi perioade de timp.), sau razbunarea (aici nu cred ca este nevoie de explicatii ) sau pur si simplu, dorinta de a avea mai multi, de asi bate joc, si aici chiar nu se poate numi dragoste reciproca. Amandoua grupurile insala la fel, in epoca contemporana nici nu se mai poate discuta de fdelitate...

Daca esti unul din fostii mei prieten, ma jur ca eu nu am inselat niciodata no talking
Daca nuhee hee si eu una am inselat la greu
Mult succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca baetii

| olivia88 a răspuns:

Si baietii si fetel