| marina_1486 a întrebat:

Credeti ca e normal sa iti placa de cineva, dar in acelasi timp sa il si urasti?(Funda pentru cel mai detaliat raspuns)

Răspuns Câştigător
| Phantasmagoria a răspuns:

E normal,adica exista o explicatie logica pentru asta.
Sa spunem ca persoana pe care o placi are un comportament pe care tu nu il agreezi. Atunci il vei uri din cauza ca il placi.Tu nu ai vrea sa iti placa de el,dar nu ai cum sa hotarasti tu asta daca inima a decislaughing. atunci vei fi nervoasa in prezenta lui,vei vrea sa te lase in pace dar in acelasi timp sa stea tot timpul dupa tine, nu vei suporta gandul ca are pe altcineva, dar nici cu tine nu accepti sa fie.
Sper ca ai inteles.happy :*

3 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Mie mi se pare că da, în cazul în care cel de care îţi place e un porc şi te enervează. Dar nu poţi să te superi pe el la nesfârşit şi la un moment dat tu vei vi cea ce va ceda. Dacă se ia de tine, uneori chiar îţi vine să ripostezi, dar nu eşti în stare să scoţi un cuvânt şi te înmoi în faţa lui. E nasol să fii în situaţia aia? Sau era pusă la modul general întrebarea?

| pίTίк a răspuns:

E posibil si in unele cazuri normal
chiar daca il placi
in cazul in care ti-a facut ceva rau,si-a batut joc de tine, te-a facut sa suferi...e normal sa simti si o anume ura pentru el,
dar in acelasi timp sa il placi pentru ca probabil e dragtz, atragator etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4EverAndNever*,sunt in situatia aia...