| LoveIsMyDrug a întrebat:

Credeti ca este "deschis"laughing Duminica(de Pasti) la Pestera Scarisoara?

1 răspuns:
| anonymus_1825 a răspuns:

Cu siguranta DA. Eu am fost anul trecut in ianuarie acolo. Prin zapada si frig. Si chiar ma gandeam ca nu o sa fie nimeni sa deschida pe vremea aia, dar nu a fost asa. Cel ce trebuie sa vanda bilete sta chiar la drum la o casa pe partea dreapta, chiar inainte de a ajunge la pestera cu vreo 200 de metri. Cand am fost eu cu inca un prieten a zis ca am fost unicii clienti din iarna aia laughing. Asa ca atata timp cat e tot acel om, si locuieste chiar acolo, nu vad motivul pentru care nu ar fi deschis, sau nu ar deschide daca vrea cineva sa vada pestera happy