| RoxyOnTPU a întrebat:

Credeti ca este nebunesc sa bei sange?daca da,de ce?

7 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Ce e nebunesc pentru noi, oamenii? Ce lucru nebunesc nu am facut inca? Plus ca atunci cand te intepi la deget nu bei?hee hee. Daca ai de unde sa bei, bea ca nu stie nimeni.Pregateste hartie igienica ca s-ar putea sa faci diaree.Sau poate vomitithinking

| CrazySoursD a răspuns:

rolling on the floor))))))))) si mie imi place twlight!

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Daca ai nevoie ca sa supravietuiesti da (In salbaticie se poate bea sangele la animale atunci cand nu ai apa). Daca bei sange (apa cu acuarela) ca sa impresionezi colegii de clasa pentru 2 minute ca vai ce tare esti tu atunci e o idiotenie.

| RoxyOnTPU explică (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Ce crezi ca-s proasta? Eu beau sange nu apa cu acuarela...doamne

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru RoxyOnTPU):

Yeah, sureee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa bei sa ne spui si noua cum e poate e inlocuitor de apalaughing

| Alexandra_Isabela_1996 a răspuns:

Mai degraba gusti sange, ca nu cred ca te tai si lasi sangele sa se scurga intr-o cana pana se umple, ar fi chiar nebunesc asa cum spui tu.Of Doamne ce face un serial precum "the vampire diaries" si "twilight" dintr-un om.