| faranume30 a întrebat:

Credeți ca fetele cu parul scurt sunt atrăgătoare sau credeți ca o tunsoare conteaza atât de mult la o fata? Sau parul e totul la aspectul unei fete?

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu poti pune accentul doar pe par, atragatoare esti si daca ai un fizic decent, un comportament fain, o stare de spirit faina, e un cumul, nu te poti rezuma la un singur lucru. Si da, mi se par la fel de atragatoare, mai ales daca poti conecta cu oameni la un nivel mai profund, sa ai ce vorbi, sau cu un barbat cu care te intelegi bine, in ochii lui vei fii frumoasa cu siguranta. Am dat de tipe care aratau de 100, nu de 10, pana au deschis gura, pana am vazut cum se aruncau in bratele fiecarui barbat, pana am vazut cum injurau si comportamentul de mahala, in momentul ala a pierit instant orice atractie fizica/vizuala, mi-am vazut de drum. Intelegi unde bat? Fii tu ok, si vei atrage oameni in viata ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-mi place parul scurt, nu-i feminin, dimpotriva, pare baiestesc.
Parul ar trebui sa fie extrem de important pentru o fata, ca ala simbolozeaza feministate, delicatete, sensibilitate, frumusete feminina.
Binenteles ca parul nu-i totul la o fata, contand si restul corpului, inteligenta, vocabularul samd.

| dullcat a răspuns:

Buna.In mod clar parul nu e totul, dar pe moment conteaza destul de mult cel putin sa fie curat, ca doar e printre primele lucruri pe care le observam la cineva din moment ce ne uitam la fata respectivei cand vorbim.Cica parul scurt arata foarte bine pe unele persoane care au o anumita forma a capului.Asta mi-a zis-o o prietena care e model pentru tunsori.Dar eu cred ca daca ai incredere in tine va arata bine oricum.Un look atragator mai mult este despre atitudine decat orice altceva.

| StoicAnalysis a răspuns:

Eu cred ca e printre ultimele locuri importanta parului la fete.

| sammie a răspuns:

Cand terminati frt cu intrebarile astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M am uitat la un un clip de pe canalul qoves studio unde vorabeau despre asta si ziceau că lungimea parului nu prea conteaza atunci cand fata are o față extrem de atractiva. Si ca acea față atractiva poate compensa mai multe timpuri de tunsori sau lungimi de păr.
Insă o fată cu o față mai putin atractiva nu prea poate compensa, asa că parul lung ofera ajutor in cresterea atractivitatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neapărat. Mie îmi plac unele fete cu parul scurt, depinde și cum le sta.
Evident că părul nu e totul. Mai contează și trăsăturile feței, greutatea corporala, înălțimea, etc.

| literallythesamebruh a răspuns:

Părul este unul din lucrurile ce scot în evidență o fată, însă nu înseamnă totul. Cât despre mine, nu pot spune neapărat că am preferințe în acest sens,
. O fată ar trebui să se tundă așa cum crede ea că i-ar sta bine.