| Dane a întrebat:

Credeţi că lucrarea lui Anders Breivik "2083-A European Declaration of Independence" ar trebui tradusă în română şi introdusă în programa şcolară?

Răspuns Câştigător
| QuizMaster a răspuns:

Nu conteaza. Evenimentula facut parte din istoria mondiala, deci trebuie trecut in programa scolara.Si Hitler a instigat lumea la razboi si a ucis milioane de evrei si soldati, dar e trecut in programa scolara.

Trebuie sa invatam sa acceptam si partile frumoase, si cele urate din istorie.

1 răspuns:
| Stefi_2999 a răspuns:

Esti prost? Ala a fost un asasin...un ucigas. Esti intreg la minte?