| anss23 a întrebat:

Credeti ca nota 7.50 este o nota proasta?

Răspuns Câştigător
| bluesky a răspuns:

Depinde la ce nivel esti tu. Daca ai avut numa 10 e o nota mai slabuta, daca aia vut 5 e nota buna happy Oricum, si 2 e tot nota la fel ca 7 sau 10. Nu te stresa de asta... :-J

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dar nici buna nu este. Daca a fost un accident, sa zicem ca e permis, dar daca devine un obicei, e grav.

| xibalba a răspuns:

Nu e proasta pentru mine, acum depinde si la ce materii. La mine la liceu se da 2 si 3 din veselie, sa nu ma zic de 4. deja 7, 50 e nota destul de buna, iar pentru 9 si 10 trebuie sa depui eforturi. Asta in liceu. In generala aveam note f mari, invatam mult, iar pentru 7, 50 eram in stare sa plang. depinde de nivelul tau.

| Bishop a răspuns:

Nu e asa proasta, dar nici buna nu e.

| bogdand a răspuns:

La facultate e f bunalaughing

| Larette a răspuns:

Depinde la ce ai luat... daca este o materie grea, e o nota buna... daca este o materie usoara(gen desen, muzica) e nota proasta. A, si conteaza si cum inveti, daca inveti bine(esti premiantul clasei) sau daca esti mai mediocru.

| mcrenma a răspuns:

Mie mi se pare o nota buna. Depinde si la ce ai luat-o.

| mirunaioana a răspuns:

Pentru mine de exemplu, nota 7. 50 nu este proasta ci este chiar EXTREM DE PROASTA.Eu fiind premianta si avand numai 9 si 10 nu consider nota 7. 50 buna. Datorita ambitiei am ajuns la un nivel foarte inalt si invat foarte mult pentru a cunoaste cat mai multe si a ma mentine la nivelul acesta.

| AldanaBlue a răspuns:

Este daca iti place sa fii mediocru. De obicei persoanele mediocre sunt uitate de profesori (in primul rand) cel mai usor.Nu prea te remarca nimeni. Daca esti de nota 3-4-5-6 profesorii te retin ca pe un elev slab. Daca esti de nota 8-9-10, atunci esti un elev bun, f bun la invatatura. Cei care au note intre 6 si 8 sunt de regula mediocrii. Mie mi-a placut nota 10 mereu, mereu am vrut sa imi demonstrez ca pot mult. Sfatul meu e sa te feresti de Mediocritate, e unul dintre cele mai groanice cuvinte si sa aspiri mai sus de nota 7. 50. Daca altii au putut mai mult, poti si tu.

| Andutsaa a răspuns:

Depinde la ce materie big grin. Daca iau 7. 50 la mate sunt cea mai fericitabatting eyelashes...Si are dreptate bluesky...nu te stresa!

Bye:*!

| theodoraafi a răspuns:

Este foarte bunabig grin

| abis a răspuns:

Nota 7. 50 la ce? La purtare?