| croissant a întrebat:

Credeti ca o fata si un baiat pot dormi impreuna fara sa faca ceva?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Da,eu unul consider ca ar putea sa doarma impreuna fara sa faca ceva anume dar asta doar in cazul in care ambii sunt persoane cu capul pe umeri si care pot sa gandeasca macar cat sa supravietuiasca.
Adica un baiat obsedat dupa sex nu se va putea abtine decat foarte greu sau deloc din a atinge acea fata catusi de putin atunci cand dorm impreuna (si invers exista dar mai rar)
Pot sa doarma impreuna fara sa faca sex, acum depinde si de felul lor de a fi.
Daca ambii sunt seriosi atunci desigur, au toate sansele de a rezista tentatiei de a face ceva anume.
Este doar parerea mea.
Succes!

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu ar putea, suntem totusi oameni, avem constiinta si ratiune, nu animale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă amândoi au aceleaşi gânduri, atunci da

| Xpressurself a răspuns:

Nu, categoric nu cu un barbat adevarat. eventual cu unu de asta pe invers sau pe cale de a deveni un explorator in rahat.

| vaporwave a răspuns:

nu
nici macar daca sunt frati

| losseru a răspuns:

Daca esti gay da.

| cameleonu05 a răspuns:

Sa intelegem ca vreti sa iasa ceva si nu indrasneste nici unu sa zica nimic laughing? o sticla de vin si un durex si totul vine de la sine laughing.

| ToxiSun a răspuns:

Da.

| Daiana01 a răspuns:

Orce este posibil daca ambele persoane au ambitie sa nu faca nimic. Parerea mea.