| ioana_5282 a întrebat:

ce credeti ca ar trebui sa faca o fata(care nu stie sa agatetongue) pentru a fi impreuna cu un baiat cu care mai vb pe mess?(va rog sa fiti cat mai explicititongue)Multumesc

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pai baiatul ar trebui sa faca ceva, dar na, scoate-l la un suc laughing Sa va cunoasteti, iar daca si lui ii place de tine, "te-ai scos"!

Spor!

| andreea_8479 a răspuns:

Fi directahee hee
mei... u nu te.ai prins k mie imi place d u sh k incerc sa t agat, c astepti sa vin sa iti fac sh serenade

big grin

| KaTaLyN a răspuns:

Poi da`mi mie id`u tau si ti`l vrajesc eu happy pe urma numai scapi de elhee hee