| AdrixNattyXoXoX a întrebat:

Credeti ca stardoll e un site sigur? Adica daca vreau sa ma fac superstar nu o sa aiba grija acei oameni sa fure bani de pe cardul meu, nu? Ce parere aveti ca totusi contribuie cu Visa si Mastercard... Deci ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Nono12346 a răspuns:

Nu e un site sigur iti spun din propria experienta... am dat datele pentru superstar toate bine si frumoasse dupa m-am trezit fara bani pe card. deci mai bine nu...dar acu depinde de tine.