| Alien a întrebat:

Credeti ca sunt un personaj negativ pe acest site?

Răspuns Câştigător
| HaiTaci a răspuns:

Nu stiu.Nu te cunosc.Pana mea, stai cuminte.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu cum ai ajuns la părerea asta?
Autoconvingere?
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

N-ar trebui sa dai doi bani pe parerea noastra. Oricum nu ai cum sa ii faci pe toti sa te placa asa caoh go on

| Liviu a răspuns:

Nu stiu
Nu am treaba cu tine
Nu ai treaba cu mine
Tine-o tot asa mosule
Rapp rull'z [; x]

| GuessWho a răspuns:

Hei!laughing
Dc spui asta.nimeni nu e un personaj negativ site-ul este facut pentru a ne ajuta reciproc, pentru a ne da sfaturi, atit cunoscutilor cat si necunoscutilorhappy
Un personaj negativ era una LittleTweety. daca ai avut ocazia sa accesezi intrebarile eilaughing ai fi vazut ce porcarie d fatabig grin

| remusbb a răspuns:

Ce te face sa crezi asta?
Eu cred ca ajuti destul de mult situl TPU

| BlueBroom a răspuns:

Nu...de ce ai fi?

| Simona a răspuns:

Bineinteles ca nu!

| dulkika a răspuns:

Nu, dar dc intrebi?

| Bitzika a răspuns:

Nu esti un pers negativ. Dar sper sa imi dai si mie funda

| Dmonik a răspuns:

Nu conteaza ce cred eu, nu ma cunosti, nu ma iubesti, nu ti-am castigat respectul. De ce ti-ar pasa ce cred? In fine, nu cred, desi banuiesc ca n-ai scapat de vreo ironie de-a mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si ce pisicuta frumoasa!