| Catalion a întrebat:

Care personaj din Metin credeti ca are cele mai multe avantaje?

Răspuns Câştigător
| icsulescu a răspuns:

Nu cred ca exista un personaj care sa fie cel mai bun. Unele sunt bune PVP altele PVM.

5 răspunsuri:
| BughY a răspuns:

Ninja

| noname_1116 a răspuns:

Ninja daca e bine facut bate si un razboinic.

| FuNN a răspuns:

Ninja pentru ca cand il ataci cade dar se ridica repede razboinucul are magi bune dar se ridca grreu asa cu ninja daca ai G si magi d arc iai dar una si papabig grin funda?

| pisicutza197 a răspuns:

Sura e cel mai bun in primul rand din avantajul skill-urilor,pe arme magice,pentru ca are tais vrajit(cam la fel de bun ca aura sabiei), protectie intunecata(e ca si corp rezistent si reflexie), teama e cam slaba da e buna si aia si sura e unul dintre cei doi care pot folosi skillurile fara arma, el poate purta si sabi de razboinic si de sura, sura are cel mai mare atac.Macar un vot dai?

| danybv2009 a răspuns:

Sura