| frenchkiss a întrebat:

Credeti ca sunt urata sau frumoasa?¿¿
file://localhost/C:/Users/Imst199/Desktop/IBcwMsAg3gYHRm _KmQAf.0.jpg

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Greu de spus, atata timp cat ne-ai dat un link la tine in calculator, la care evident nu ai decat tu acces. Trebuie sa uploadezi poza undeva penet daca vrei s-o vedem. Dar sincer, cred ca frumusetea trece pe planul doi, cand ai probleme de genul asta. Mai conteaza cum arati?

| haiZI a răspuns:

Pune linkul daca vrei sa ne dam si noi cu parerea.pa

| aaaaaaa1 a răspuns:

Frumoasa:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Poza nu a mers. daca vrei sa o mai pui tu odata :O3? Dar oricum.tot frumoasa esti...la o persoana nu conteaza aspectul fizic. sa stii minte chestia asta :*