| bleakk a întrebat:

Credeti ca toti actorii/cantaretii/oamenii mediatizati de la televizor sau majoritatea se drogheaza pentru a rezista presiunii?

7 răspunsuri:
| bleakk explică:

Sau ce alte motive

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce spanacul lor sunt asa stresati? ca ii cheama la tv sa se maimutareasca pe acolo si pleaca cu sacul de bani?

| OnuOnulică a răspuns:

Nu toţi dar majoritatea da happy presiunea e prea mare şi puţini rezistă la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| SimonaSimona01 a răspuns:

Nu inseamna daca esti actor sau cantaret ca trebuie sa te droghezi... In primul rand si stiu ca vor canta sau vor juca pentru bani. Si apoi vor pleca intr-o vacanta de lux in care nici nu ai visat ca nu iti permiti.

| Winchester308 a răspuns:

Nu...unora le place.

| adelina9999 a răspuns:

Nu