| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca un baiat apreciaza mai mult aspectul fizic sau umorul si inteligenta la o fata? Credeti ca la 17 ani baietii nu sunt in stare de sentimente profunde ci se gandesc doar la sex?happy

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Aspectul fizic e important.Nu crucial, dar conteaza destul de mult. Oamenii ingrijiti si sociabili sunt cei care te fac sa te simti bine in largul lorhee hee

6 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Aceste intrebari sunt cat se poate de stupide.
de ce? pentru ca fiecare e diferit si totul depinde de cat de matur e baiatul cu care stai de vorba.

| LexUTz a răspuns:

Aspectul fizic conteaza la inceput insa inteligenta, intelegerea, umorul, energia, felul de a gandi si altele faca toata treaba pentru viitor!
Nu e vorba de varsta ci de mentalitate! Sunt baieti care se gandesc numai la sex si la 30 de ani...

| AdelinaC a răspuns:

Da normal doar sunt baieti. Un baiat matur nu vei gasi decat dupa 20 de ani.

| Blackwoman27 a răspuns:

Aspectul fizic conteaza dar si umorul si inteligenta mai bine socilalizezi cu un om ingrijit si cei care stiu sa socializeze

| deadea23 a răspuns:

Nu toti baietii se gandesc numai la sex.
Eu cel putin cred ca un baiat matur nu se uita doar la aspectul fizicwinking

| faranume_2206 a răspuns:

Ana daca tu crezi ca baietii maturi sunt peste 20 de ani, iar cei sub 20 de ani sunt imaturi, te inseli! ( acum depinde la ce te gandesti tu cand spui matur laughing )