| Betyyyy a întrebat:

Credeti ca vor mai scadea mediile de admitere la liceu anul acesta? Tata asa mi-a zis pentru ca au fost si grele examenele si in plus anul trecut conta doar 25% evaluarile acelea.

5 răspunsuri:
| Adison a răspuns:

Eu nu cred.Mai degaba or sa se mareasca pentru ca toata lumea are media generala mare si o sa o mareasca pe cea de la evaluarea nationala...

| fLrYdzstr a răspuns:

O sa scada foarte mult ai sa veziwinking

| yomony96 a răspuns:

Sper ca da.Majoritatea spun ca au fost grele examenele.In plus mie mi-au stricat media de la 9.73, cat am avut in clasa V-VIII, acum am media 9.49;(.

| Betyyyy explică:

Mie de la 9.54 la 7.75crying((

| foxx153 a răspuns:

Sigur or sa scada, si diriginta fratelui meu[si el a trecut a noua]a zis ca or sa scada cu cel putin 50 de sutimi