| MiaaSd a întrebat:

Buna, cu cat credeti ca vor creste sau scadea mediile de admitere la liceu in anul acesta fata de anul trecut?

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Probabil aceleasi, peste tot exista elevi cu note bune si altii cu note mai putin bune, mi se pare o prostie sa consulti statisticile pentru un examen.

| MiaaSd explică (pentru RobertMoon):

Am cu 2 sutimi mai mult fata de media de admitere de anul trecut la liceul pe care il vreau si ma ingrijorez daca prind loc sau nu

| zookie333 a răspuns:

Buna! Am auzit ca vor scadea cu vreo 20%, dar nu sunt sigura.