| Twp3w a întrebat:

Credeti in dragoste adevarata la distanta? Daca da motivati! Dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Mai,si da si nu,pentru ca,asa cum a zis si @Iceman,sansele sa isi insele jumatatea cresc,din cauza faptului ca nu se pot vedea unul cu altul,nu se pot atinge,nu pot vedea ce fac,si pana la urma gandeste-te,aia e dragoste? Scuza-ma dar e mai mult dragoste la prima schimbare de avatare,adica va povestiti ziua and?
Asta a fost un punct de vedere,dar dupa cate vad in ziua de azi,sincer chiar nu m-as mira,si pot spune,ca da,exista dragoste la distanta,sti cum m-am convins? Fratele meu este in Brazilia,si s-a cunoscut cu actuala lui sotie prin intermediul internetului,si s-au vazut,de atunci da,cred in dragoste la distanta, dar nu merge de fiecare data, in foarte putine cazuri respectivi se vad.Eu cred,dar exista multe sanse,cum am scris mai mult,sa nu se intample.Dar in viata,crede-ma,orice e posibil, absolut orice, fara exceptie.Sunt multe dovezi,uita-te in jurul tau(dezastrul din Japonia) sunt mai multe exemplu, nu ma lungesc, ai inteles ideea sper.

Succes

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Relația la distanta ascunde multe mistere și nu e asa sigura, șansele ca partenerul/a sa își însele jumătatea cresc.

| PuFuLeTe a răspuns:

Da dragaa meaaa! Dragostea poate existaa si la distantzaa pentruu ca acoloo unde e iubiire totull e posibill!big grin Daca voi va iubitzii cu adevaratt facetzii in asa fell incat aceasta relatzie sa existe si la distantzaa:X Fundaaa te rogg Twp3wle!:*:*

| annakarenina a răspuns:

Dragostea este o chimie a inimii, ceva inesplicabil, ceva ce pur si simplu simtim, nu conteaza unde se afla trupurile, daca sufletele sunt in acelasi loc...

| AxxyAlexandra a răspuns:

Da.happy
Voi crede mereu in astalove struck
Deoarece dragostea e mai presus de orice si cu incredere,fidelitate, iubire, comunicare orice e posibilhappy
Si bineinteles trebuie sa-ti doresti cu adevarat acea relatie si sa ai multe incredere in partenerhappy
Relatiile la distanta sunt specialehappy
Sper ca ti-am fost de foloshappy

| BrunetteClaudia a răspuns:

Scumpa.dragostea nu are limite.nu are distanta.
probabil ca-ti place un baiat de pe netthappy
ei bine.eu pe prietenul meu l-am cunoscut pe nett.
si suntem de aproape un an impreuna.
happy e la o distanta destul de mare de mine.dar ne intalnim si.in curand se va muta aici pentru minehappy
cunosc cazuri in care au avut loc nunti din relatii de pe nett.
deci da. exista virtual love.big grin
acum daca la altii nu a functionat.e partea a doua.

| sensibilosu a răspuns:

Hei...daca e dragoste adevarata, nu conteaza daca e la distanta

| Radu_5166 a răspuns:

Eu nu cred in dragostea la distanta...ptr ca eu nu stiu ce face partenera/partenerul meuthinking sau multe alte chesti