| TheBlackCrystal a întrebat:

Credeti in "iubire la distanta"? Eu una nu dar astept parerile voastre!

5 răspunsuri:
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Stii uneori iubirea la distanta nu dureaza prea mult, dar daca crezi ca e o dragoste adevarata. eu am stat cu un baiat 3 ani eu sunt aici in Romania iar el e in Italia la Roma.

| greenish a răspuns:

Buna. Personal,nu cred ca iubirea la distanta, pentru ca, ochii care nu se vad, se uita happy

| Mădu_1945 a răspuns:

Buna.In momentul de fata spun nu.Dar daca ma intrebai acum 3-4 luni iti spuneam cu cel imi mare drag ca da, am avut o relatie la distanta care pentru mine era minunatalove struck. Tinusem foarte mult la acel tip, dar a fos tin zadar.E mai bine sa gasesti pe cineva din acelasi oras daca nu din apropiere.Succes!:*

| Nordic a răspuns:

Nu prea iese bine. Personal sunt "victima" unei astfel de iubiri. Nu am o relatie cu acea fata. Cel putin nu inca. Ideea e ca ne vedem de cateva ori pe saptamana datorita internetului, camere web. Si partea si mai ciudata e ca ea nu stie ca eu o plac. Si ea nici macar nu e romanca. Si partea si mai-si mai ciudata e ca ea s-a nimerit sa fie exact din tara unde cu ajutorul Domnului planuesc sa plec la anul. Si partea si mai SI MAI-SI MAI ciudata e ca universitatea la care vreau sa fiu e in acelasi oras cu ea.

| IzabellaLoredana a răspuns:

Nu.Nu as putea sa iubesc pe cineva pe care nu il ating nu-l simt nu rad cu el. Pentru ce sa stai legata de o astfel de relatie? Avantaje? Nu prea sunt.Nu se compara o prezenta fizica cu o prezenta prin telefon sau alte cai virtuale! happy