| cagulatu a întrebat:

Credeti in sfarsitul lumii? ( 2012 )

Răspuns Câştigător
| Yamatooo a răspuns:

Mah stati sa ve explice nenea cristi...big grin deci:stiti prea bine ca terra se invarte in jurul soarelui si in jurul axei sale.in jirul axei sale se invarte de la luna la luna tot mai repede.si sau facut probe stiintifica si sa descoperit ca o zi si o niapre nu mai dureaza 24 h ca dureaza 16-15 h (dar ceasurile nu se schimba stati linistiti)si au calculat ei si sa ajuns ca in jurul anului 2012 se va ajunge la 0 h ...si de aici in colo nu se stie :vom trece in alta dimensiune? planeta va exploda? ne vom izbi de soare? terra isi va schimba traectoria si vom ingheta? sper ca te-am ajutat

10 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu sunt sigura ca intr-o zi tot o sa vina sfarsitul lumii, dar nu in 2012.
O sa traim si o sa vedem.

La Multi Ani!happy

| girlloveboy a răspuns:

Nu cred

| Patricia a răspuns:

Asa au zis si cu 2000 2010 2011 si mai zic si de 2024 ceva de genurolling eyes
numai prostii

| Bylok a răspuns:

Nu cred pana nu vad!

pana la urma sfarsitul lumii va fi, dar nu prea cred ca in 2012

La multi ani!

Răspuns utilizator avertizat
| bianca_9810 a răspuns:

Numai d-zo stie cand...eu sincer mir place daca anul asta n-ar fi bun.

| TraficantDeVise10 a răspuns:

:o... logic ca nu. E doar o prostie!

| pinguinu14 a răspuns:

Vai vai chiar...ca NU cred!rolling on the floor nu cred si no so cred.cand o s-o vad o sa cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De crezut da cred.Doar ca nu sunt asa convinsa ca va fi in 2012.

| dany3la_7325 a răspuns:

Eu nu zic ca nu sau ca da. in biblie scrie ca nici macar ingerii lui d-zeu nu stiu cand va fi sfarsitul. istia de la care ai aflat tu inventeaza pentru nu au alta treaba de facut, sf poate fi si maine si oricand, nu te ingrijora... doar d-zeu stie cand