| MrsBrunetzyka a întrebat:

Credeti ca va fi sfarsitul lumii in 2012?

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Intrebarea asta am pus-o si eu cand mi-am facut cont pe TPU, cam prin februarie. Si ca sa iti raspund: NU VA FI! Dumnezeu nu ar fi lasat oamenii sa stie cand le este sfarsitul lumii lor, toti trebuie sa fie pregatiti prin intelepciune si pocainta. Un lucru e sigur, sfarsitul lumii va fi azi, maine, peste 100, 1000 de ani, doar Dumnezeu stie. Datorita oamenilor pacatosi si tuturor lucrurilor rele care se petrec pe pamant, cred eu, nu va mai fi mult pana in acea zi happy Bafta!

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Normal! ...doar ai vazut filmul nu?

| Aero a răspuns:

Cred ca...de fapt sunt sigur ca asemenea intrebari vor inceta de abia atunci happy

| Psihiatra a răspuns:

Nu.doar daca se zice ca virgula calendarul asztek se termina in 1012 nu vad dc nu ar putea lumea sa mai existe inca 1000 de ani

Răspuns utilizator avertizat
| Crisstina a răspuns:

Ne salveaza extraterestrii! laughing

| Aℓida a răspuns:

Dupa ce am vazut clipu' asta...cred ca vine cu acceleratu' http://www.youtube.com/watch?v=W_GPGXT9EBQ

| ExpertInMuzica a răspuns:

Crezi ca Dumnezeu ar fi lasat sa traim doar 2012 ani? Noi daca vom fi oameni pacatosi va veni sfarsitul lumi daca suntem oameni buni nu o sa vina sfarsitul lumi!

| TeO_3022 a răspuns:

Cu incalzirea globala si taierea copacilor poate...
nu prea cred in acel film(muuulta apa)si acele barci

| Bianka a răspuns:

Nu cred big grin