| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in spirite? eu nu, pur si simplu nu mi se pare logic.argumentati raspunsul.(recunosc, e o intrebare stupida)

Răspuns Câştigător
| c0okie a răspuns:

Hmm, sunt povesti din batrani pe care mi le zice si mie bunica mea cateodata...traite si de ea, sau ma rog, asta zice. Eu cred ca exista, dupa viata traita pe Pamant, sufletele trebuie sa ajunga undeva... Povestile au aparut de undeva. Lumea asta ascunde atatea mistere si spiritele au "spiritul" lorwinking

1 răspuns:
| AzizRO a răspuns:

Buna eu sincer cred desi si eu am fost un tip care nu credea in asa ceva pana intr-o zi cand un prieten bun s-a mutat intr-un oras aproape de cluj, mi-a povestit niste lucruri greu de crezut dar mi-a demonstrat ca nu isi batea joc de mine... deci mai bine sa iti fie frica de asa ceva ca daca esti un increzut/a nu sti cand ti se va intampla o chesti de asta tongue