| Change a întrebat:

Pare o intrebare stupida...totusi o sa o adresez fetelor. CE credeti voi despre baieti?

3 răspunsuri:
| SongElena a răspuns:

Depinde uni sunt dulci si alti prosti dar pana la urma baietii sun al fel mereu nu se schimba decoc si in cea mai mare parte te fac sa suferi

| superman_5598 a răspuns:

Ca sunt mult mai inapoiati decat noi,fetele,si ca daca stam bine sa ne gandim nu prea avem nevoie de ei.Dar,oricum, pentru ca ii iubim tindem sa ne injosim in ultimul hal pentru ei, sa ne comportam ca niste sclave straight face.Am mai realizat baietilor le place mai mult sa cucereasca fete decat sa fie intr-o relatie cu ele.Asa ca am inceput sa le fac jocul, si am constatat ca cu cat devin mai rea si mai indiferenta, cu atat ma plac mai tare :\.

| youaly a răspuns:

Se gandesc numai la sex.si sunt atrasi doar de aspectul fizic al unei fete. putini sunt atrasi de o fata pentru personalitatea ei, felul ei de a gandi.etc