| stragery a întrebat:

Credetima ieri am vazut o fantoma in cimitir la noi in sat, era transparenta si fugea prin cimitir iar eu cand am vazut am fugit dar pana la mine e 500M si erai inuneric de frica am intrat in kanal si am stat o ora dupa care miamfakut curaj si am fugit acasa dar era incuiata si am spart geamu si mama m-a batut ce vina am?

Răspuns Câştigător
| Hahaha_6803 a răspuns:

rolling on the floor))
M-ai facut sa rad cu lacrimi...Ma si eu am vazut o fantoma (pe cuvantu` meu), alerga goala si se credea fantoma lui Michael Jackson.
Ce-ai descris tu acolo parca-i luat din roman sf. sau un film naspa realizat laughing
Tu n-ai nici o vina... ce sa-i faci daca fantomele astea sunt asa nesimtite :]]

4 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Ca ai vedenii si te uiti prea mult la filme de groaza.

| vampirghimbir a răspuns:

Una!
ca esti nebun/a
in rest niciuna

| HoneyCocaine a răspuns:

Alintare tata, du-te tare si lasa TPU'u.
@Antikrist : ai dreptate 100%

Răspuns utilizator avertizat