| AngelTPU a întrebat:

Cu această întrebare mă pot ajuta doar cei care au odnoklassniki! Vărog sămi spuneţi cum pot pune OK pe odnoklassniki gratis?! Dau fundiţa!

Răspuns Câştigător
| Pufulika a răspuns:

OK gratis nu este posibil de facut... sad

3 răspunsuri:
| ZuZuLiNka a răspuns:

(cod secret) care iti ia din contul telefonului 5 leu pentru 50 ok(functioneaza doar pentru operatorii Orange) deci iata codul pentru operatorii Orange trimiti 2 sms cu textul od+ 33355 154 246 7 la nr de telefon 2330

| cladcovdaniela a răspuns (pentru ZuZuLiNka):

Nu esti deloc prostuta tongue
Vrei ok pe gratis tongue

| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop a răspuns:

Cauta-ma pe skype adrian200094 și eu îți voi trimite o programa gratis (ți-o dăruesc) cu care poți pune ok gratis 100%