| AliQua a întrebat:

Cu ce activitati va ocupati timpul liber?happy. funda pentru cele mai interesante

Răspuns Câştigător
| Kesariona a răspuns:

Cant la chitara, scriu fanfiction, citesc manga, ma uit la anime, ascult muzica, desenez manga/anime atat cat ma duce mintea, stau, scriu... yawn...

3 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Gamerlifestyle

| Swallow a răspuns:

Vorbesc cu prietenii,fac friendship~bracelets; macrame,gentute; cercei; coliere, etc. Cint, ascult muzica love struck visezzz* happy Bye`.u?

| Twilight a răspuns:

Niciodata nu se demodeaza sa stai cu prietenii si sa-ti petreci timpul cu ei (parerea mea)