| Lady.Love a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac atunci cand fac pozele pentru album? happy As vrea cat mai multe idei. Merci mult! :X

4 răspunsuri:
| Lady.Love explică:

E vorba de albumul de la finalul clasei a 8-a.

| M.madallina a răspuns:

Imbraca-te in blugi(de preferat skinny)co o bluzita sau o camasuta verde deschis, bleu

| titi_1218 a răspuns:

Camasa alba sau ceva deschis, si sacou sau poate o cravata eleganta... ceva elegant in niciun caz bulze inchise sau rosie sau mai stie eu! pa

| blondys a răspuns:

Pai trebuie sa gasesti ceva care sa iti ascunda imperfectiunile si sa iti puna in evidenta calitatile. Asta conteaza foarte mult!
Cauta ceva ce ti se potriveste si te prind foarte bine!