| Victoria_8725 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac cand este frt cald afara?big grin
Am putina burtica...decii.
Astept sfaturi.happy

Răspuns Câştigător
| julia221 a răspuns:

Cu tricouri largi dar dragute big grin Ai grija dar, atunci cand ai o piesa de imbracaminte larga, restul sa fie destul de stranse, sau mulate, ca sa nu para ciudat.
Sunt o gramada de chestii de imbracat in cazul asta.Iti poti lua rochite de vara, maieuri stranse pe piept si cu bretele, si restul materiale libere.Si eu port ceva in genul si imi plac mult happy

2 răspunsuri:
| Maaaary a răspuns:

Nu trebuie sa fii complexata ca ai burtica. Eu ti-as recomanda ceva lejer... pe culori deschisehappy

| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Incearca tricouti vaporoase, mai largi care sa nu-ti scoata burtica in evidenta (oricum - nu ceva stramt )!
bafta!