| inevitable a întrebat:

in weekend am sa ies cu un baiat in club, cum as putea sa ma imbrac in afara de rochie, sa ma machez si sa-mi fac parul sa ies in evidentza un pic, astept cat mai multe sfaturi si linkuri merci : *

1 răspuns:
| DaNNN a răspuns:

Buna!
Avand in vedere ca o sa stati in club, ia-ti ceva mai sexy (cat mai scurt si mai subtire). In felul asta o sa te simti cat mai 'confortabil', iar el o sa te priveasca mai tot timpul. Si nu iti recomand sa te machezi, pentru ca din cauza transpiratiei, o sa se stearga si o sa se vada aiurea; asta daca nu stai toata seara pe canapea.

Succes!