| XatomisX a întrebat:

Cu ce companie as putea face parteneriat youtube? si sa fie de incredere?

1 răspuns:
| alinutzu98 a răspuns:

Nu stiu doar dau un raspuns din mintea mea dupa mine ar putea intra in parteneriat cu:google(deoarece ar primi mult sprijin)facebook(pentru facebook in lista lor sa fie si youtube un link spre sait ar face mai multi fani si actualizari )iphone, Apple, HTC, galaxi, deoarece ar fi un programel foarte bun prin lista de aplicatii preinstalate sau complet.dar nu ar fi bine sa fie si cu google si facebook deoarece s-ar cam razboi daca incelegi ce spun iar daca ar avea parteneriat cu una din firmele de telefoane de mai sunt nu ar avea probleme dar ar fi cu unul din facebook sau google(ex:HTC and facebook si youtube, galaxi and google si youtube ) etc... funda?