| raulXXX a întrebat:

Buna,ziceti-mi si mie cu cine as putea face parteneriat pe youtube, care sa acepte usor...

2 răspunsuri:
| AnimeKid a răspuns:

Buna, vad ca esti interesant de youtube ca mine!
sunt niste companii care le dai datele si daca ai multi subscriberi si vizualizari multe poate sa te accepte, dar ei iau cam 40% din tot ce cistigi tu!

| raulXXX explică (pentru AnimeKid):

Pai faza e ca nu am asa multe ca nu am numa cateva videoclipuri, acum vreau sa ma apuc serios de treaba daca imi accepta parteneriatu BuzzMyVideos ca am mai incercat odata si fara succes si de aia caut acum niste compani mai noi sau asa care sa accepte mai usor un parteneriat cu mine! happy