| TiTanS a întrebat:

Cu ce este diferita Romania fata de alte tari din europa de vest? in afara de salariu ...si ziceti-mi ce va placut cel mai mult in alta tara fata de Roamania?

Răspuns Câştigător
| Coco_3708 a răspuns:

Pai curatenia, civilizatia, traficul laughing, modul de abordare a clientilor in magazine, educatia, in turism se investeste foarte mult... orasul este aranjat cu o multitudine de flori si de copaci, iarna cand zapada este foarte mare masinile de zapada sunt pe strada mereu si poti merge linistit pe strada, angajatii sunt respectati iar programul este program daca la ora 6 termini programul la 6 si jumatate maxim pleci de la servici...