| stella_7421 a întrebat:

Cu ce font este scris in videoclipul asta? Pot sa-l folosesc la Yahoo Messenger? Daca da, unde-l gasesc? ...scuze pentru categorie. http://www.youtube.com/watch?v=vA7bzBjHA9k

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Il gasesti, nu stiu cum se numeste dar il gasesti cautand pe google fonturi si mergi din sit in sit, si sunt multe situri unde gasesti tot felul de fonturi, si da merge sa scrii si in yahoo messenger, dar dupa ce ai bagat fontul restartezi messengerul in inchizi si dai clik pe iconita din trei (de langa ceas) a lu y messenger si dai esit dupa intri si te loghezi si e gata!