| xD_9502 a întrebat:

Cu ce ma ajuta o masca de față. făcută din pastă de dinți? adica să imi pun pur și simplu pastă de dinți pe față. dau funditză love struck

Răspuns Câştigător
| Dance_1650 a răspuns:

Masca din pasta d dinti e buna pentru punctele negrehappy. noaptea inainte d culcare intinde pasta d dinti(de preferabil din plante.pentru ca cea mentolata usuca fata)sh o lasi sa se usuce pana a doua zi dimineata...sh dimineata te speli pe fata. Poti repeta asta in fiecare seara pana la aparitia rezultatelorhappy...Eu am incercat sh a functionat sper sa iti fie d folas. pup:*:*:*

1 răspuns:
| tina28 a răspuns:

Da...
nu ai ce sa ii mai faci o lasi sa se usuce si apoi te clatesti cu apa