| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce medii se intra la liceele "N.Tonitza","A. Vlahuta" si "Spiru Haret" big grinhappy

3 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Peste 9...eu asa stiu.

| Maduliciu a răspuns:

La Nicolae Tonitza trebuie sa dai un examen la desen, pictura, modelaj happy in urma examenului afli media

| Alexyuk a răspuns:

La Tonitza unde sunt si eu trebuie sa dai anumite examene pe clasa in a 5-a dai 2 in a 6-a 3 a 7-a sau a 8-a 4 si nu mai stiu in cum era dar oricum media examenelor trebuie sa fie peste 5 si media generala tot peste 5