| LightingxD a întrebat:

Cu ce pot sa mananc mierea?

5 răspunsuri:
| biancapisica a răspuns:

Eu mananc cu paine, cu iaurt( e o combinatie de te lingi pe degete, manac aproape zilnic), pe paine prajita iar e buna, inghetata ( n-am incercat niciodata). Cica e foarte sanatos sa mananci dimineata pe stomacul gol o lingurita de miere. Poti sa-ti iei un corn ceva dulce si sa-l ungi ciu miere, incearca orice iti trece prin minte, cine stie ce delicii iti ies.

| KateMiddleton a răspuns:

Cu nuci si cu susan!

| AleexNC a răspuns:

Cu biscuiti? :3

| cosi9 a răspuns:

laughing cu LINGURA laughing glum. paine..biscuiti mai bun..sau cu ce iti place..fiecare cu gusturile lui.cel mai bun e cu biscuiti.

| DulcikaTha a răspuns:

Pai cu Paine si margarina sau biscuiti! Funda?