| ladygaga_9914 a întrebat:

Cu ce pot sa-mi fac cateva suvite? dar nu permanente, sa se ia dupa cateva spalari. un nuantator cat ar costa? si de unde sa-l iau

6 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Nuantsator mai mult de 10-15 lei nu costã happy si e bun. Poti sã iei de la mall-uri, Real, Carrefour, Kaufland. big grin sau ori unde are chestii pentru pãr. tongue

| medgirl a răspuns:

Buna, eu iti propun sa-ti cumperi extensii, nu sunt foarte scumpe si le poti pune cand ai nevoie plus ca ramine parul natural si le poti lua de diferite culori, dar totusi daca vrei sa-ti vopsesti cateva suvite, nu le decolora, se vor vedea mai putin si nu vor fi permanente!

| aquila_4553 a răspuns:

Cu un spray costa in jur de 5 lei eu mi-am facut cu spray acum vreo 2 ani si am fost destul de multumita. iar nuantatorul costa vreo 10 in caz ca vrei.

| ladygaga_9914 explică:

Ce fel de spray? cum se numeste?

| laurav a răspuns:

Buna. eu mi-am facut suvite cu tintura si se duc dupa 2 sau 3 spalari

tintura se poate cumpara de la farmacie si nu costa mult in jur de 3, 4 lei

tintura este de toate nuantele tongue ( mov, roz, verde, negru, galbe)

primesc fundita?:d

| kayla a răspuns:

Am vazut la carefour noantator in zona vopselelor si nu e scump (mai putin de 5 lei parca)dar sunt culori mai naturale