| adryyy a întrebat:

Cu ce pot sa sterg ecranu la telefon cu touchscreen fara sa-l deteriorez?

4 răspunsuri:
| Aliyaa a răspuns:

Cu o carpa de ochelari(din acea moale) sau daca te tine bugetul iti poti cumpara o carpa din piele de caprioara este foarte buna
PS:inainte sa l stergi blocheaza tastaturahappy

| BlueByMe a răspuns:

Mai intai blocheazal si dupa aceia stergel
iti recomand sa-l stergi cu o carpa micuta si cu un pic de spirt inclusiv carcasa! merge f bine, ia toata murdarirea si dupaiua stergel cu o carpa uscata sau poti sal mai stergi cu o simpla carpa ee sters telefoane happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefon cu touchscreen am si eu si atunci cand il sterg mai intai il blochez iar dupa folosesc o carpa pentru ochelari ( din aceia fina) astfel ecranul este si protejat si nici nu se va deteriorawinking succes

| AndreutssaaTha a răspuns:

Cu o carpa speciala dar ce telefon ai daca ai digital cumpara-ti folie de protectie si iti va da si acea carpa speciala iar daca ai normal tot asa.