| I'mPerfect(a)! a întrebat:

Cu ce produse/ ce marca de produse imi pot curata monitorul LCD fara sa ii provoc daune? Voi ce folositi si ce imi recomandati? Merci anticipathappy

2 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Laveta putin umeda dar putin nu mult nu pre folosesc ceva speriuri

| m4them4tic a răspuns:

Http://www.multizoneav.com/upload/products/am_lcd_cleaner.jpg
Ceva de genu' folosesc eu, numai ca partea cu care stergi e acoperita cu piele de caprioara[cel putin asa scrie pe el(nu burete cum se vede in imagine)]