| Aly07 a întrebat:

Cu ce program a editat poza asta? http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/......2553_n.jpg

9 răspunsuri:
| reese a răspuns:

Poza asta e editata cu photoshop cs5 thinking, cel putin asa cred eu. si eu lucrez in programul asta si seamana cu niste matrite

| Aly07 explică (pentru reese):

Spune-mi si mie, te rog, unde(in program) gasesc acele matrite? Mersi happy

| reese a răspuns (pentru Aly07):

Matritele astea nu le gasesti in program, eu le aveam de la cineva. inceatca pe creative monkeyz la tutoriale de photoshop poate spun cum se fac. eu am avut niste din alea tot lucrate in photoshop, insa nu le mai am straight face daca le mai aveam te ajutam cu placere. P.S. incearca si acolo poate mai inveti niste chestii, mie mi-au fost de folos

| Gabryel123 a răspuns:

Adobe photoshop cs5, e destul de complicat dar poti invata sa il folosesti, gasesti pe youtube diferite tutoriale despre photoshop cs 5 si creearea efectelor

| reese a răspuns (pentru Gabryel123):

Da,e destul de complicat insa se gasesc totoriale bune pe creative monkeyz

| Gabryel123 a răspuns:

Uite aici un tutorial care cred ca te-ar inveselii http://www.youtube.com/watch?v=-O7bmvjRzn8 si e si foarte usor :P

| Aly07 explică (pentru Gabryel123):

Am pus aici ce am lucrat pana acum, sper sa fiti mandri de mine :D. Daca ati vazut poza va rog sa-mi dati o confirmare, vreau sa o serg dupa aceea. http://www.facebook.com/....../photo.php

| Gabryel123 a răspuns (pentru Aly07):

Destul de bine pentru inceput, bafta in continuare

| Aly07 explică (pentru Gabryel123):

Mersi.