| bebitza a întrebat:

Cu ce program imi pot modifica pozele ca sa par mai slaba?

Răspuns Câştigător
| Mony a răspuns:

Photo shop, photo filtre, photo scape... poti sa le descarci de pe www.brothersoft.com gratis

4 răspunsuri:
| eek a răspuns:

Cata minte iti trebuie ca sa te apuci de sport si sa nu te mai indopi cu mancare zi de zi si o tona de dulciuri?
si cata minte iti trebuie sa realizezi ca o sa bagi lumea in soc cand o sa te vada in realitate daca tu vrei sa ti modifici proportiile cu ajutorul unui program de editat poze?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa slabesti, asta e
"programul"devil)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata sa nu faci asa ceva ...in primul rand er trebui sa nu te mei gandesti ca iesi nasol in poze... dar cine te place, te place si asa. incearca si sa ti o dieta ca daca tie nu iti place de cum aratiinseamna ca ai o problema adevarata cu greutatea

| Dadutza_2076 a răspuns:

Domne ferestelaughing)

vrei sa fi slaba in poze si cand te vede lumea sa moarelaughing)

ce mintehappy

sincer

nu este unpik de logika in chestia asta?thinking