| bebitza a întrebat:

Cu ce program sa imi editez pozele ca sa par mai slaba?

Răspuns Câştigător
| Spintecatorul a răspuns:

Incearca gymp. Poti usor sa faci pozele sa pari mai slaba cu el, insa daca esti incepatoare, crede-ma ca nu vei reusii, totusi daca vrei sa te ajut, trimite-mi un mesaj privatwinking.

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Photoshop.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Cu photoshop

| viatadecacatt a răspuns:

Cu programul de dieta si sport, ca sa nu mai ai nevoie de asemenea programelaughing...
Oricum te inteleg poti folosi Photoeditor care se descarca dupa google, ii de aia colo la caricature si te faci mai slaba.
Succes:*

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Photoshop. Si ar mai fi un program Paint Shop Pro. happy.
Succes. Gasesti tutoriale pe youtube.

| Bubble a răspuns:

Tu cand iesi cu cineva iesi cu pozele sale? sau cu realitatea?
intreb si eu...

| Denisse_8813 a răspuns:

Photoshop poate face asta... Totusi...as zice sa incerci sa fi pe bune si nu doar sa pari. happy

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Da, tot photoshop iti recomand si eu
dar pe viitor sa pari tu slaba, fara ajutorul programeleor:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda radeti ca prosti, bebitza chiar are nevoie nu stiti cum e sa fiti mai plinuti, credeti-ma e rau eu am trecut prin asta si nu e bine sa razi de altul ca poate intr-o zi si u o sa ai nevoie de asa ceva, j atunci noi o sa radem de tine si nu o sa iti comvina iti spun eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop

| dellya_4297 a răspuns:

Pe pizzap